13. 5. 2016

12 HOURS IN HAMBURG

Dneska pro vás mám další báječné město v Dolním Sasku. Minulé úterý se mi konečně naskytla příležitost líp poznat Hamburg. Jela jsem tam v rámci školní akce s kamarády, kteří mě vzali do retro sekáče, na sushi a něco jako hamburskou Náplavku. Když jsme dostali chuť na sladké, zašli jsme do obchodu specializovaného na gumové medvídky. Než se Emilia s Piou rozhodly, jaký druh medvídků nakonec koupí, nabídl nám všem (čtyřem) pan prodavač minimálně pět vzorků na ochutnání, haha.
Mám za sebou prostě nespočet milých, pro mě neobyčejných zážitků. Přesto, že je tu teď pořád nějaké volno, vůbec nestíhám. V počítači mi ještě "leží" fotky z Hannoveru a Wolfsburgu... A už zítra mě čeká samotný vrchol cestování po severoněmeckých městech. Uhádnete, kam to asi jedu?:)   
Taky nějak nezvládám obnovovat svůj playlist a poslouchám pořád dokola to stejné, takže budu vděčná za vaše osobní doporučení - indie rock/rock/cokoliv kromě německého rapu.


-radnice-čtvrť HafenCity; vpravo nahoře u Němců nechvalně proslulá Labská filharmonie, větší tunel než tunel Blanka
  

3 komentáře:

  1. Love your post dear ♥
    If you want you can check out my blog.I write about fashion,beauty and lifestyle.Maybe we can follow each other and be great blogger friends !

    http://herecomesajla.blogspot.ba/

    OdpovědětVymazat